Aktualności

Poznamy parę barażową?

Aż pięć meczów zaplecza elity rozegranych zostanie w środę. Udział w barażu zapewnić mogą sobie Autos Gumisie, a z drużyn Ekstraligi w barażu prawdopodobnie zagra Styrta Wrzeszcz FC, której wystarczy remis do zajęcia siódmego miejsca. Jubileuszowy występ numer 200 zanotuje Akademia Gepetto, zaś ostatni raz Jesienią 2020 na boisku pojawi się Mistrz II ligi grupy „B” Elektrycy Zeus. W obu grupach czwartego szczebla odbędą się spotkania w czołówce. Baccate zmierzy się z DNV GL, a Unpre Academy postara się wygrać z niepokonanymi FC Concretes.

Znamy zwycięzców w kolejnych grupach!

Wczoraj poznaliśmy Mistrza całego sezonu, a dziś padły kolejne kluczowe rozstrzygnięcia obecnej kampanii. W II lidze grupie „A” pierwsze miejsce wywalczyły Zmarnowane Talenty, a w grze o drugą z przepustek na zaplecze elity wciąż jest Admetal. Dwa poziomy niżej sukces przypieczętowała Poraszka 1997 Gdańsk, która tę rekordową pod wieloma względami edycję na pewno ukończy na szczycie tabeli. Gratulujemy zwycięzcom!

Zima 2020/2021 - sprawy organizacyjne

W poniedziałek (07.12) startuje dziewiąta edycja Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL pod dachem. Pragniemy poinformować o kilku bardzo ważnych kwestiach organizacyjnych:

Baraż - informacja organizacyjna

W związku z koniecznością rozegrania meczu barażowego pomiędzy drugą drużyną I oraz oraz przedostatnim zespołem najwyższej klasy rozgrywkowej, Organizator Piłkarskiej Ligi Trójmiasta R-GOL informuje, co następuje:

MBT spróbują obronić się przed Poraszką

Już dzisiaj Poraszka 1997 Gdańsk może zapewnić sobie Mistrzostwo IV ligi grupy „A”, o ile w meczu na szczycie pokona kończących sezon Młodych Bajecznych Technicznych. Nie tylko oni pojawią się dziś na mecie rozgrywek. Linię końcową miną również cztery spośród ośmiu drużyn grupy „A” drugiego poziomu, które późnym wieczorem w całości zajmą boisko sopockiego Ogniwa.

Ego po raz 10!

Początek nowego tygodnia zaowocował najważniejszym rozstrzygnięciem sezonu! Mistrzem Jesieni 2020 zostaje Ego Sopot, który pokonał Leśniewskiego i wskutek porażki Teamu Currenda ma już bezpieczną przewagę nad wiceliderem. Na zapleczu Filtry Mannol Gdańsk przegrały po raz pierwszy, nie znajdując sposobu na AST Wolkus Wrzeszcz, a poziom niżej rekord punktowy wypracowała Korporacja Budowlana DORACO. Wysokie zwycięstwa odniosła czołówka III ligi grupy „B”, czyli SII Gdańsk oraz Port Lotniczy Gdańsk.

Czterech Najlepszych Strzelców

Poniżej prezentujemy szczęśliwców, którzy otrzymają bon na pizzę do "Jeta co chceta", który jest Sponsorem nagród dla "Najlepszego Strzelca Tygodnia" oraz "Drużyny Tygodnia"

Bartnicki i Białas wygrali pizzę

Poniżej przedstawiamy tych, którzy wygrali zdobyli nagrody za Bramkę oraz Paradę 9-tego Tygodnia w sezonie Jesień 2020. Szczęśliwcy otrzymają talon na pizzę do wykorzystania w lokalu "Oliwa do Ognia" oraz piłkarskie getry!

Hotel Orle jubileuszem zamyka sezon

Startuje przedostatni tydzień Jesieni 2020! W akcji zaprezentuje się ścisła czołówka najwyższego szczebla i istnieje możliwość, że już dziś wyjaśni się kwestia tytułu mistrzowskiego. Również do gry przystąpią cztery najwyżej sklasyfikowane zespoły III ligi grupy „A”, gdzie także mogą paść kluczowe rozstrzygnięcia, za to szczebel niżej 200. mecz w historii odnotuje kończący sezon Hotel Orle.

Szczęśliwa „13” Pizzerii

Uczestnicy rozgrywek PL3-BET rozpieszczali ostatnio wysokimi wynikami, a od kilku tygodni zwycięzca rundy inkasował minimum 20 oczek. Ten etap był jednak zupełnie inny, a do wygranej wystarczyło zaledwie 13 punktów, które zgarnęła „Pizzeria JETA co Chceta”.

Strona 1 z 349

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci komfortu przeglądania oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony, wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Po zapoznaniu się z informacją kliknij znaczek "X" w celu zamknięcia okna. Polityka Plików Cookies